Media

naTemat (20 marca 2012): W artykule pod tytułem „Zmowa, paranoja czy realne ryzyko groźnych powikłań. Co właściwie czai się za zamieszaniem szczepionkowym?” (klik) Marta Pawłowska opisuje przypadek dr. Andrew Wakefielda przyłapanego na sfałszowaniu badań naukowych szczepionki MMR (pisałem tu) umieszczając w przypisach artykułu odnośnik do mojej notki.

 

Wirtualna Polska (20 maja 2017): W artykule pod tytułem „Kontrowersyjny post blogera o ruchu antyszczepionkowym. „Lobby pogrzebowe podnosi łeb” (klik) autorka Anna Krzpiet stwierdza, że mój post na portalu Twitter był kontrowersyjny i podzielił społeczność internautów. Czy słusznie? Odsyłam do mojej notki.

 


naTemat
(15 czerwca 2017): W artykule pod tytułem „Uniwersytety dla nauki, pajace do cyrku”. Świat nauki w szoku po tym, co zorganizowano na KUL-u” (klik) Tomasz Ławnicki powołuje się na informacje które zamieściłem na  portalu Twitter. Przywołuje je w kontekście pseudonaukowych spotkań i „wykładów” organizowanych w salach polskich uniwersytetów. Pisałem o tym również tu.

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.